Hrabstwo Ulster rozpocznie administrowanie boosterami COVID – 19 w piątek

Dyrektor hrabstwa Ulster Pat Ryan ogłosił w poniedziałek, że wszystkie trzy dawki przypominające COVID-19 zostały zatwierdzone przez FDA, CDC i Departament Zdrowia Stanu, oraz że Hrabstwo zacznie podawać dawki przypominające Moderna i Johnson & Johnson, oprócz Pfizera, począwszy od piątku, 29 października, w pod (punkt wydawania) Departamentu Zdrowia hrabstwa w byłym Best Buy w Hudson Valley Mall. Terminy są dostępne w VaccinateUlster.com i spacerowicze są mile widziani.

„Nasza zdolność do bezpiecznego i szybkiego oferowania szczepionek była istotną częścią tego, dlaczego Hrabstwo Ulster stało się liderem w zakresie stawek szczepień i w jaki sposób udało nam się utrzymać nasz wskaźnik pozytywności na niskim poziomie” – powiedział Ryan. „Wchodząc w sezon ferii zimowych, zachęcam wszystkich mieszkańców, którzy są uprawnieni do otrzymania zastrzyku wspomagającego.”

 

Dopalacze Pfizer i Moderna są zalecane dla następujących osób, które otrzymały drugą dawkę szczepionki covid-19 co najmniej sześć miesięcy przed:

Wiek 65 lat i starsi

Wiek 18 lat i starsi, którzy mieszkają w ośrodku opieki długoterminowej

Wiek 18 lat i starsi, którzy mają podstawowe schorzenia

Wiek 18 lat i więcej, którzy pracują lub mieszkają w środowiskach wysokiego ryzyka

 

Preparat Johnson & Johnson booster jest zalecany dla osób w wieku 18 lat i starszych, które ukończyły dwa lub więcej miesięcy od otrzymania szczepionki.

 

Aby uzyskać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, aby zobaczyć harmonogram nadchodzącego Ulster County Department of Health POD i umówić się na spotkanie, odwiedź VaccinateUlster.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.