Powiat Ulster poszukuje wolontariuszy do pomocy przy szczepieniach

Dyrektor Hrabstwa Ulster Pat Ryan ogłosił w piątek, że Departament Zdrowia Hrabstwa Ulster ponownie aktywnie poszukuje pracowników medycznych i emerytów, a także ochotników niemedycznych, aby pomóc w wysiłkach szczepień Hrabstwa.

Zaproszenie do wolontariatu jest poprzedzone sezonem zimowym i zatwierdzeniem dawek przypominających dla osób otrzymujących szczepionkę Moderna i Johnson & Johnson, a także przewidywanym rozszerzeniem kwalifikacji do szczepień według grup wiekowych. Od szczepicieli i przesiewaczy medycznych po koordynatorów przepływu pacjentów, Hrabstwo Ulster ma wiele możliwości wolontariatu i służenia społeczności w innym krytycznym momencie pandemii. Dodatkowo, Ulster County zapewnia stypendium dla wolontariuszy medycznych i niemedycznych.

„Wszystkie nasze wysiłki związane z pandemią były silnie napędzane przez niesamowitą grupę wolontariuszy. Mieszkańcy z całego powiatu zebrali się i powiedzieli, że chcą się rozwijać, służyć i pomagać swojej społeczności, a setki ludzi z doświadczeniem medycznym i niemedycznym zgłosiło się do wolontariatu w naszych placówkach szczepień” – powiedział Ryan. „Ponieważ nadal działamy proaktywnie i naprawdę skłaniamy się do przodu w oczekiwaniu na nadchodzącą zimę, prosimy wszystkich o ponowne zgłoszenie się na ochotnika. Potrzebujemy więcej ochotników, żebyśmy mogli być gotowi.”

W sierpniu Hrabstwo Ulster ponownie otworzyło pojemnik na szczepionkę covid-19 (Punkt wydawania) w dawnym miejscu Best Buy w centrum handlowym Hudson Valley Mall, aby podawać dawki przypominające, a także serię szczepionek. Kapsuła jest otwarta w każdy piątek, aby podawać szczepionki Pfizer, Moderna i Johnson & Johnson. Dodatkowo, Hrabstwo prowadzi kapsuły w docelowych obszarach Hrabstwa Ulster, aby zwiększyć dostępność, w tym w każdej z dziewięciu szkół średnich, aby dotrzeć do populacji w wieku 12-17 lat i zapewnić dawki przypominające w każdej miejscowości. Wolontariusze są potrzebni zarówno w centrum handlowym Hudson Valley, jak i w kapsułach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.